Welkom op de officiële website van Groom Team NL

Welkom op de officiële website van Groom Team NL

Houdt onze Facebookgroep in de gaten voor meer informatie. 

Voor de tweede keer organiseert het Groom Team een online trimwedstrijd, van 1 t/m 30 april 2021.

 

Met trots presenteren wij onze deskundige juryleden:

Rony de Munter, Belgium

Romana Kania, Czech

Denys Lorrain, France

Ilse Frenk-Kleton, the Netherlands

 

 

Resultaten #StayHome Grooming Contest 2021

 

MODELDOG FREESTYLE

Judges: Romana Kania, Ilse Frenk-Kleton

1 Corinna Verschuren, Belgium

2 Szabolcs Hőbér, Hungary

3 Mich Dale, United Kingdom

 

MODELDOG CREATIVE

Judges: Romana Kania, Ilse Frenk-Kleton

1 Ilona Vroom, the Netherlands

2 Tanja Doer, Germany

3 Mich Dale, United Kingdom

 

SALON CLASS DOODLE

Judges: Romana Kania, Rony De Munter

1 Maartje Bouw, the Netherlands

2 Ingrid Kamps, the Netherlands

3 Iris Boerée, the Netherlands

 

SALON CLASS OTHERS

Judges: Denys Lorrain, Ilse Frenk-Kleton

1 Raymonda Verbakel, the Netherlands

2 Magdalena Błońska, Poland

3 Diana Nab, the Netherlands

 

BEGINNERS CLASS

Judges: Denys Lorrain, Rony De Munter

1 Felcia Svensson (Poodle), Spain

2 Michelle Hermans (Pomeranian), Belgium

3 Melanie Lebruyn (Riesenschnauzer), Belgium

Extra Christiaan Veldhuizen (Poodle), the Netherlands

 

INTERMEDIATE CLASS

Judges: Denys Lorrain, Rony De Munter

1 Szabolcs Hőbér (Poodle), Hungary

2 Merel de Bresser (poodle), Belgium

3 Tanja Asbroek (Englisch Springer Spaniel), the Netherlands

 

OPEN CLASS POODLES

Judges: Romana Kania, Ilse Frenk-Kleton

1 Natasja Ekkelkamp (Standard poodle), the Netherlands

2 Lotte Wortel (Standard poodle), Switserland

3 Jeannette Weel-Moes (Standard poodle), the Netherlands

 

OPEN CLASS PURE BREED SCISSORING

Judges: Denys Lorrain, Rony De Munter

1 Magdalena Błońska (Bichon Frise), Poland

2 Mariska de Nil (Bichon Frise), Belgium

3 Marlies Hirschmann-van Oorsouw (Pomeranian), the Netherlands

 

OPEN CLASS HANDSTRIP

Judges: Denys Lorrain, Rony De Munter

1 Anouk Huikeshoven (Fox Terrier), the Netherlands

2 Renata Garbiec Grabarczuk (Schnauzer medium), Poland

3 Jojanneke Nagels (Dwerg Schnauzer), the Netherlands

 

OPEN CLASS SPANIELS AND SETTERS

Judges: Romana Kania, Ilse Frenk-Kleton

1 Melany Stam (Englisch Cocker Spaniel), the Netherlands

 

CHAMPION CLASS POODLES

Judges: Romana Kania, Ilse Frenk-Kleton

1 Kitty Fok (Standard), Hungary

2 Corinna Verschuren (Standard), Belgium

3 Székely (Standard), Hungary

 

CHAMPION CLASS PURE BREED SCISSORING

Judges: Romana Kania, Ilse Frenk-Kleton

1 Kim van Gompel-Hoeks (Irish Soft coated Wheaten Terrier), the Netherlands

2 IIona Vroom (Bichon Frisé), the Netherlands

3 Sandra Wouters (Bouvier), the Netherlands

 

CHAMPION CLASS HANDSTRIP

Judges: Denys Lorrain, Rony De Munter

1 Rita Vorobjova (Fox Terrier), Lithuania

2 Silke Müller-Rummel Fox Terrier), Germany

3 Tonny Daanen (Schnauzer), the Netherlands

 

CHAMPION CLASS SPANIELS AND SETTERS
Judges: Denys Lorrain, Rony De Munter
1 Jennifer Rodríguez (Englisch Cocker Spaniel), Spain

2 Sanneke Otter-Moleman (Englisch Cocker Spaniel), the Netherlands

3 Silke Müller-Rummel (Irish Setter), Germany


BEST IN SHOW

Kitty Fok, Standard Poodle from Hungary